Розвиток дитячого та юнацького спорту

Вирішення питання бродячих тварин
03.07.2018
Впровадження екологічних ініціатив
03.07.2018

Розвиток дитячого та юнацького спорту

Спорт в Незалежній Україні знаходиться в перманентному стані уповільненого руху вниз.
Періодично в цьому процесі відбуваються точкові прориви, пов’язані з особистими талантами спортсменів і ентузіазмом тренерів. А коли приходять медалі, то складається враження, що український спорт знаходиться на пристойному рівні. Але насправді локальні успіхи не є продуктом системного роботи і трапляються не завдяки, а всупереч.
Для держави важливо ростити якомога більше здорових молодих людей, щоб через спортивні успіхи на міжнародних змаганнях піднімати свій імідж.
Крім того, спорт є соціальним ліфтом, джерелом добробуту і можливістю побачити світ.
Для розвитку спорту важливо будівництво необхідної інфраструктури якої, на жаль, сьогодні не вистачає.
З точки зору фінансування спортивних ОРГАНІЗАЦІЙ, ми живемо в Радянському Союзі. Громадськість не має важелів контролю за впровадження фінансів в спорт, призначення на посади фахівців високого рівня.
В Європі давно процесом відділення засобів керують саме Федерації.
В Україні ж змушують ходити з простягнутою рукою до міністерства, благати чиновників виділити фінансування на проведення Міжнародних та Всеукраїнських змагань, на будівництво об’єктів, спортивне спорядження для шкіл, спортивний одяг і т.д. І це при тому, що спортсмени, всупереч політиці старої радянської системи, роблять для країни результати.
Убогий стан об’єктів спортивної інфраструктури.
В Україні катастрофічно мало стадіонів, спорткомплексів, басейнів та інших арен (треків, кортів, ковзанок і т.д.) Сучасного рівня. Об’єкти, які знаходяться на балансі у держави, в більшій мірі застарілі і не відповідають вимогам.
Винятком стають лише нечисленні футбольні стадіони, а також кінні центри, гольф-клуби і інші об’єкти приватного застосування.
Дефіцит стредств і застаріла інфраструктура, спонукають багатьох сильних українських спортсменів і тренерів міняти громадянство і добувати медалі і славу для інших країн. А це зупиняє будь-який розвиток спорту в Україні.